O nás

Firma Kareš s.r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká společnost. Hlavním programem se stala zakázková výroba interiérů ze dřeva. Postupem času se výroba rozvinula a jako další směr činnosti firmy se stala malosériová výroba produktů pro dům a zahradu - vybavení dětských a studentských pokojů, výroba dřevěných hraček, bytových doplňků, zahradního nábytku a dalších výrobků z masivního dřeva. V současnosti patříme mezi významné české výrobce produktů ze dřeva.

Firma Kareš patří k předním českým výrobcům klasických stojanů na vánoční stromky, které již od roku 1995 úspěšně exportujeme do největších obchodních řetězců v České republice, ale i do celé Evropy. Zároveň tyto výrobky najdete také v nabídce našeho e-shopu, abyste mohli nakupovat přímo ze svých domovů.

Při výrobě všech našich produktů respektujeme ekologické a zdravotní nároky na používané materiály, čímž naše výrobky nesou označení jako zdravotně nezávadné. Prioritou naší činnosti je vysoké řemeslné zpracování všech výrobků, spolehlivost dodávek a především spokojenost zákazníka.


Vážení zákazníci, v případě, že máte zájem o jiné typy výrobků, modifikace stávajících nebo máte jakékoliv náměty a připomínky, napište prosím na náš e-mail kares@inkakares.cz.


foto: výroba


Dodávka materiálu


Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně